pl
en

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 78, Biuro

5 323 zł
Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Sebastian Kowalczyk
691 162 756
sebastian.kowalczyk@daruma-pelion.eu
CENA CAŁKOWITA
5 323 zł 
CENA ZŁ/M2
34,61 zł
LOKALIZACJA
LUBLIN, LUBELSKIE
POWIERZCHNIA W M2
153,8
LICZBA POMIESZCZEŃ
9
PARKING
na terenie posesji, ogólnodostępny
ROK BUDOWY
2004
DOSTĘPNOŚĆ
od zaraz
MEDIA
energia elektryczna, woda, ścieki, energia cieplna
UDOGODNIENIA
300 m do przystanku autobusowego

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 78, Dzielnica Czechów-Północy, Biuro

Do wynajęcia powierzchnia biurowa wynosząca 151,99 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku wraz z powierzchnią techniczną wynoszącą 1,81 m2.

Budynek przy Al. Spółdzielczości Pracy 78 w Lublinie znajduje się na terenie dzielnicy Czechów-Północny, który łączy w sobie zarówno strefę przemysłową jak i mieszkalną. Możliwy jest również dojazd komunikacją miejską, najbliższe przystanki autobusowe (linie 4, 23, 24, 42, 74) znajdują się 300 metrów od nieruchomości u zbiegu ulic Do Dysa i Al. Spółdzielczości Pracy. Działka, na której znajduje się budynek, posiada utwardzony parking przeznaczony dla Najemców z całego budynku.

Oferowana cena wynajmu dotyczy czynszu za powierzchnię biurową i powierzchnię techniczną.

Dodatkowe opłaty dotyczą opłat ponoszonych przez Najemcę w związku ze zużyciem mediów w pomieszczeniach: energię elektryczną, wodę i ścieki oraz energię cieplną rozliczaną na podstawie bieżących faktur otrzymywanych za zakup paliwa.

Dla lokalu wyliczona jest opłata eksploatacyjna w wysokości 4,71 zł/m2 + należny podatek VAT, podlega ona co półrocznemu rozliczeniu. Opłata eksploatacyjna wyliczona jest na podstawie powierzchni najmu + udział w częściach wspólnych budynku wynoszący 39,83 m2.

W skład Opłaty Eksploatacyjnej wchodzą m.in.: wszystkie koszty, opłaty i wydatki ponoszone przez Wynajmującego dotyczące własności, zarządzania, przeprowadzenia niezbędnych napraw, konserwacji i wymian w Powierzchniach Wspólnych, koszty przeglądów i planowanych konserwacji, ryczałty z umów serwisowych, awarii, bez ograniczeń podatki dotyczące Nieruchomości i opłaty za użytkowanie wieczyste, ubezpieczenie nieruchomości, opłata za zarządzanie.

Lokalizacja

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.