pl
en

Łódź, Zbąszyńska 3U, Magazyn

5 840 zł netto + MEDIA
Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Anna Osiecka
783 836 919
anna.osiecka@daruma-pelion.eu
CENA CAŁKOWITA
5 840 zł netto + MEDIA
LOKALIZACJA
ŁÓDŹ, ZBĄSZYŃSKA 3U
POWIERZCHNIA W M2
292
LICZBA PIĘTER
1
MEDIA
woda i kanalizacja (z sieci miejskiej), energia elektryczna, ogrzewanie miejskie
PARKING
przy budynku

Łódź, Zbąszyńska 3U, MAGAZYN

Do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowo - biurowym przy ul. Zbąszyńskiej 3U. Lokal znajduje się na poziomie zero - wejście z rampy, o łącznej powierzchni 292 m2. Składa się z kliku pomieszczeń: głównej hali magazynowej o pow. 249 m2, pomieszczenia biurowego, WC i korytarza. Pomieszczenie magazynowe posiada 3 wejścia (z dwóch stron budynku) bezpośrednio z rampy. Do lokalu również wchodzi się z wnętrza budynku. Na magazynie niepylna posadzka. 

Stan lokalu do odświeżenia. 

W budynku media: woda i kanalizacja (z sieci miejskiej), energia elektryczna, ogrzewanie miejskie Parkowanie aut jest możliwe przy budynku. W najbliższym otoczeniu budynki magazynowe, biurowe
i usługowe. 

Opłaty: czynsz najmu w wysokości 20 zł/m2, opłata eksploatacyjna w wysokości 5,00 zł/m2, dodatkowo płatne media (woda i ścieki, energia cieplna, energia elektryczna, śmieci). Wolne od zaraz.

Lokalizacja

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.