pl
en

Warszawa, Kupiecka 11, Biuro

12 250 zł
Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Krzysztof Stańczak
783 836 969
krzysztof.stanczak@daruma-pelion.eu
CENA CAŁKOWITA
12 250 zł
CENA ZŁ/M2
35 zł
LOKALIZACJA
WARSZAWA, MAZOWIECKIE
POWIERZCHNIA W M2
ok. 350
PARKING
dostępne 1 miejsce + dodatkowo max. 5 miejsc (za opłatą)
DOSTĘPNOŚĆ
od zaraz
MEDIA
woda, energia elektryczna, ogrzewanie lokalne gazowe
UDOGODNIENIA
300 m do przystanków autobusowych (linie 126, 176, 314, N64)

Warszawa, Kupiecka 11, Dzielnica Białołęka, Biuro

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku położonym przy ul. Kupieckiej 11 znajdującej się na terenie dzielnicy Białołęka, która łączy w sobie zarówno strefę przemysłową jak i mieszkalną. Ulica Kupiecka odchodzi od jednej z głównych arterii dzielnicy ul. Marywilskiej co pozwala na swobodny dojazd do nieruchomości. Możliwy jest również dojazd komunikacją miejską, najbliższe przystanki autobusowe(linie 126, 176, 314, N64).

Działka, na której znajduje się budynek, posiada parking przeznaczony dla Najemców, jej teren jest utwardzony (możliwość wynajmu miejsc parkingowych zgodna ze wskaźnikiem względem wynajętej powierzchni).

Dla lokalu wyliczona jest opłata eksploatacyjna w wysokości 6,90 zł/m2 + należny podatek VAT. W skład Opłaty Eksploatacyjnej wchodzą m.in.: wszystkie koszty, opłaty i wydatki ponoszone przez Wynajmującego dotyczące własności, zarządzania, przeprowadzenia niezbędnych napraw, konserwacji i wymian w Powierzchniach Wspólnych, koszty przeglądów i planowanych konserwacji, ryczałty z umów serwisowych, awarii, bez ograniczeń podatki dotyczące Nieruchomości i opłaty za użytkowanie wieczyste, ubezpieczenie nieruchomości, opłata za zarządzanie.

Dodatkowe opłaty dotyczą opłat ponoszonych przez Najemcę w związku ze zużyciem mediów w pomieszczeniach: energię elektryczną, wodę i ścieki, odpady oraz energię cieplną rozliczaną na podstawie bieżących faktur otrzymywanych za zakup paliwa.

Lokalizacja

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.