pl
en

Osiedle
Legionów 66 - Etap II

Osiedle Legionów 66

Osiedle Legionów 66 to pięć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnymi parkingami. Osiedle podzielone zostało na trzy etapy. Układ budynków został zaprojektowany tak aby stworzyć doskonałą enklawę ciszy i spokoju. Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory.
Etap II

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, pierwszy 7- kondygnacyjny, drugi 9-kondygnacyjny, każdy z windą z garażami na parterze i w podziemiu (-1) oraz miejscami postojowymi na terenie osiedla. Łącznie 139 mieszkania, 76 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 65 miejsc postojowych na terenie osiedla. Budynek oddany do użytkowania w 2021 roku.

Współpraca przy zrealizowanych inwestycjach

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.