pl
en

Osiedle 
Legionów 66 - Etap I


Osiedle Legionów 66

Osiedle Legionów 66 to pięć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnymi parkingami. Osiedle podzielone zostało na trzy etapy. Układ budynków został zaprojektowany tak, aby stworzyć doskonałą enklawę ciszy i spokoju. Mimo funkcjonalnego podziału na etapy, cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory.
Etap I

Budynek mieszkalny wielorodzinny 5-kondygnacyjny z 3 klatkami schodowymi, każda z windą, z uzupełniającą funkcją usługową na parterze z podziemnymi garażami i miejscami postojowymi na terenie osiedla. Łącznie 102 mieszkania, 6 lokali usługowych, 38 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 79 miejsc postojowych na terenie osiedla. Budynek oddany do użytkowania w 2020 roku.


Współpraca przy zrealizowanych inwestycjach

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.